Een volledig roestvrijstalen spuitwand voor het spuiten van kleine delen, zoals spuitstaaltjes.
Zeer geschikt voor wandmontage of plaatsing op een mengtafel. Deze spuitwand is tevens voorzien van een aansluiting op de centrale afzuiging.
De Professional Mobile Sprayunit is opgebouwd uit gegalvaniseerd plaatstaal. Deze installatie is bijzonder geschikt voor het afzuigen van verfdampen en beperkte overspray, daar waar mobiliteit is gewenst.
Professionele spuit- & afzuigwand voor het spuiten van verfstalen. Aan te sluiten op de centrale afzuiging of voorzien van afzuigmotor.
Prachtige Roestvrij Stalen tafel van uiterst hoge kwaliteit en duurzaamheid waarop de Spuit- & Afzuigwand Groot Model geplaatst kan worden. Alle hoeken en randen zijn gebogen en afgerond waardoor er nergens scherpe randen of delen te vinden zijn. Een iets verhoogde glooiende rand aan het werkblad zorgt ervoor dat gemorste vloeistoffen niet van de tafel kunnen lekken, terwijl het gladgepolijste RVS zorgdraagt voor eenvoudige reiniging.