SEM uit Amerika is de leverancier bij uitstek als het gaat om kwaliteitslakken voor kunststof, vinyl en leer. De meest gangbare kleuren worden in praktische spuitbussen geleverd.
Het totale spuitbussen programma is opgedeeld in drie groepen :
- Bumper Coat: spuitbussen met een standaard solvent gehalte, speciaal bedoeld voor kunststofbumpers. Momenteel zijn 30 bumperkleuren leverbaar in spuitbus.
- Color Coat: spuitbussen met een standaard solvent gehalte, speciaal bedoeld voor dashboards, vinyl-bekleding en overige kunststofdelen. In deze groep zijn nu 72 kleuren leverbaar in spuitbus.
- Classic Coat: spuitbussen met een zeer laag solvent gehalte, met name ontwikkeld voor toepassing op leren bekleding. In deze nieuwe spuitbussen-groep zijn inmiddels 35 kleuren leverbaar.