CROP (Car Repair Online Products) ONLINE WEBSHOP

BUTTON-RUPES-NIEUW

Nieuw bij RUPES

!
!

RUPES BIGFOOT SPOTREPAIR-SYSTEEM LHR75KITSR * AKTIE *

excl. BTW & Online korting

Binnen 1 minuut herstelt u met dit systeem een lakdefect !

Deze Rupes LHR75 is een pneumatische excentrische minipolijstmachine. Speciaal ontwikkeld voor spot repair. Het bijzondere ontwerp maakt het een ideaal gereedschap voor het polijsten van kleinere of moeilijk toegankelijke zones en voor speciale toepassingen, zoals het polijsten van helmen, motortanks en bumpers.

Rupes LHR75 is het ideale gereedschap voor het verwijderen van kleine lakfouten op het oppervlak. De excentrische beweging en de kleine diameter van slechts 30mm maakt snel en eenvoudig uitschuren van het defect mogelijk en helpt het te herstellen gebied te verkleinen. U bespaart tijd en materiaalkosten

Foutloos werken is een utopie; maar fouten professioneel oplossen kan sneller.

Met het BIGFOOT spot-repair systeem wordt het mogelijk binnen 1 minuut lakfouten te corrigeren tot een perfect resultaat.

KLIK HIER voor een opname van het hele reparatieproces.

  • Altijd in twee stappen naar resultaat:
    • Droog of natschuren met LD30 en korrel P3000 (Trizact, Mirka Micro o.g.)
    • 20 seconden Polijsten met LHR75 en Keramic gloss, Klaar !
  • Het systeem wordt compleet geleverd:
    • In een stevige kunststof koffer
    • Machines: LD30 en LHR75
    • Polijstmiddellen: Keramik Gloss en Diamond Gloss 500ml
    • Velcro polijst schijven: 2 x Soft, 2 x Hard
    • Microvezel doek: 1 x
  • De LHR 75 Poetsmachine:
    Bigfoot als soortnaam gebruikt voor een polijstmachine met 75mm pad lijkt vreemd, maar het past goed, Bigfoot slaat op de grote stappen van 15 mm die hij maakt. De uitslag van 15 mm levert een optimaal resultaat bij het polijsten in combinatie met de speciaal voor dit doel ontwikkelde polijst middelen Keramic en Diamond gloss. Beide polijst middelen worden meegeleverd in de spot-repair kit. Het design en de ergonomie van de LHR 75 sluit perfect aan bij de nieuwe SKORPIO schuurmachines.
  • De LD30 Schuurmachine:
    Kleine defecten vereisen kleine vlakschuurmachines. Met een pad van 30mm is de LD30 de ideale schuurmachine voor dit werk, de beweging is vibrerend waardoor u optimale controle heeft. Roterende systemen zijn te agressief voor dit doel.

    Normale prijs: € 550,00*

    TIJDELIJKE AKTIEPRIJS : € 499,00*
    * ) 8% online korting gaat hier nog vanaf !

RUPES BR112AE EXCENTRISCHE SCHUURMACHINE 150MM MET STOFAFZUIGING 220 VOLT * AKTIE *

excl. BTW & Online korting

De Rupes BR 112 AE Excentrische schuurmachine met een 12 mm schuurcirkel geeft u maximale tijdsbesparing. Een agressief stuk gereedschap, snel maar toch extreem licht in gewicht en ergonomisch vormgegeven. De ideale machine voor het grovere schuurwerk van grote oppervlakken en kaalschuren.

  • De geadviseerde schuurkorrels voor deze werkzaamheden liggen tussen P60 en P120.
  • Uiterst beperkte trillingen dank zij de uitstekende balancering.
  • Uitgerust met antispinningsysteem, dat de versnelling van het schuurpad tijdens de opstartfase geleidelijk maakt, zodat krassen op de oppervlakte vermeden worden.
  • Elektronische module met snelheidsafstelling en controle van de overbelasting.
  • Met depressieregelaar die het effect “zuignap” van het schuurpad op de oppervlakte vermijdt.
  • Wordt geleverd met een Multiholepad.
  • Technische Data
    • Velcro multiholeschuurpad Ø mm: 150
    • Schuurcirkel Ø mm: 12
    • Toerental R.P.M.: 3000÷7000
    • Vermogen Watt: 550
    • Gewicht Kg: 2,0

Normale prijs : € 400,00 

CROP AKTIEPRIJS : € 299,00*
* ) 8% online korting gaat hier nog vanaf !

RUPES ELK125E ANTI-HOLOGRAM POETSMACHINE 125MM ELECTRISCH

excl. BTW & Online korting

Poetsmachine die geen groeven vormt !

Machine voor het poetsen van gelakte oppervlakken, met systeem dat groefvorming voorkomt. Voorziening van een elektronische toerenregeling met progressieve start.

  • Technische Data
    • Schuurzool Velcro Ø mm: 125 (voor poetsschijven tot 150mm)
    • Schuurcirkel Ø mm: 5
    • Toerental R.P.M.: 200÷500
    • Gewicht Kg: 2,6

CROP Prijs : € 450,00*
* ) 8% online korting gaat hier nog vanaf !

RUPES ER03/05 DIRECT AANGEDREVEN SCHUURMACHINE 150 MM MET STOFAFZUIGING / 220 VOLT * AKTIE *

excl. BTW & Online korting
!

Deze nieuwe generatie direct aangedreven elektrische schuurmachines kenmerken zich door hun krachtige schuurprestaties dankzij de bijzonder effectieve aandrijving waardoor ook minimaal trillingen worden overgebracht op de handen. Deze eigenschappen maken de machines zeer gebruiksvriendelijk. Zelfs na vele uren achter elkaar schuren krijgt u geen vermoeide handen.

Technische is het ontwerp uitgevoerd als excentrisch roterend, en voorzien vaneen progressieve start waardoor nooit schade kan ontstaan aan de te schuren oppervlakken door te hoge toerentallen.

Leverbaar in twee uitvoeringen:

  • ER05: Dankzij de 5mm schuuruitslag is deze schuurmachine niet alleen geschikt voor middelzwaar schuurwerk, maar indien nodig ook voor grotere materiaalafname.
  • ER03: Door de 3mm schuuruitslag kunt u veilig de afwerking en precisieafwerking uitvoeren.

Er zijn vele toepassingsmogelijkheden voor de ER modellen in de nieuwbouw, renovatie, autoschade, marine en industrieel. Overal waar grotere oppervlaktes snel en effectief geschuurd moeten worden, zelfs tot het hoogste afwerking niveau kunnen, de ER modellen hun diensten bewijzen. De ER modellen volgen de succesvolle BR 133 en BR 135. Het vermogen is ten opzichte van de voorgangers met 100 Watt toegenomen.

Technische specificaties:

  • 150 mm, 15 gaats multipad, geschikt voor voorkomende gaten patronen
  • Stofafzuiging met mee geleverd textiel stofzakje of aangesloten op externe afzuiging.
  • Excentrisch roterende beweging, schuurcirkel respectievelijk 3 of 5mm
  • Elektronische toerenregeling van 5.000 tot 10.000 R.P.M.
  • Progressieve start voor een krasvrij resultaat
  • Vermogen: 450 Watt
  • Gewicht: 2100 gram

    Normale prijs : € 275,00

    CROP AKTIEPRIJS :     € 239,00*
    * ) 8% online korting gaat hier nog vanaf !

RUPES ER155 TE EXCENTRISCHE SCHUURMACHINE MET STOFAFZUIGING / 220 VOLT

excl. BTW & Online korting

Rupes introduceert extreem lichte en krachtige schuurmachine!
De RUPES ER 155 TE is de ideale machine voor schilder en autoschade, voor tijdwinst en een laag energie verbruik.

De nieuwe RUPES ER155 TE is een electrische schuurmachine met een 150 mm schuurpad die voldoet aan alle eisen van deze tijd. Licht in gewicht, krachtig schuurvermogen, geruisloos, energiezuinig, handzaam en bovenal geschikt voor langdurig werken dankzij de geringe trillingen die op de hand(en) worden overgebracht.

  • De unieke voordelen van de ER 155 TE:
    • Ergonomische design, voor optimale grip
    • Licht gewicht, slechts 1500 gram, maakt zelfs verticaal werken prettig
    • Krachtige schuurprestaties dankzij nieuwe efficiënte motor en 5 mm schuuruitslag
    • Energiezuinig met 310 Watt opgenomen vermogen, 6x zuiniger dan op lucht
    • Hoogste haalbare afwerking voor optimale glansgraad van uw lakken
    • Tot 85% tijdwinst (6x sneller) t.o.v. de Rupes LS/LE21 op grote oppervlakken
    • Optimale controle; eenvoudiger werken en minder belastend
    • Zeer geschikt voor tussenschuren verse lakken, dankzij laag start toerental
    • Toerentalregeling van 4000 tot 10000 tpm
    • Meegeleverde houder voor papieren stofzakjes + aansluiting voor stofzuiger

      Normale prijs: € 300,00

      TIJDELIJKE AKTIEPRIJS : € 240,00*
      * ) 8% online korting gaat hier nog vanaf !

RUPES GTV20-LCD HETELUCHT PISTOOL + LCD-SCHERM EN DIGITALE REGELAAR

excl. BTW & Online korting
Meer afbeeldingen

Nu met gratis koffer en handige accessoires !

Geavanceerde en krachtige 2000 Watt hetelucht pistool met LCD-scherm voor het verwijderen van oude verf- en laklagen, het ontdooien van bevroren waterleidingen of voor het sneldrogen van plamuur e.d.

De temperatuur en luchtstroom kunnen elektronisch geregeld worden (80˚ - 650˚ C.). De 14 beschikbare programma’s kunt u afhankelijk van de bewerking en benodigde temperaturen zelf bewerken. De snelkoelfunctie en stand-by functie voor energiebesparing vervolmaken het geheel.

  • Ideaal bij bumperreparaties, versneld drogen van uiteenlopende materialen (zoals o.a. plamuren, kitten, lijmen, aflakken), afbranden oude laklagen, het aanbrengen van (donkere) ruitenfolie, etc.
  • Automatische bescherming tegen oververhitting van het apparaat.
  • Krachtige motor met een optimale apparaatkoeling.
  • Programma voor de selectie van de taal.
  • Digitale regelaar: Elektronische afstelling van de luchtstroom en temperatuur met 14 keuzeprogramma's (tevens zelf programmeerbaar).
  • Vermogen: 2000 Watt.
  • Temperatuur: 80˚ - 650˚ C.).
  • Luchtopbrengst: 200 - 550 Ltr/min
  • Gewicht: 0,78 kg.
  • Wordt geleverd in een luxe transportkoffer, inclusief diverse handige accessoires.

    Normale prijs: € 225,00

    CROP Prijs:     € 175,00*
    * ) 8% online korting gaat hier nog vanaf !

RUPES LH18EN HAAKSE MINI-POETSMACHINE 150MM / 220 VOLT * AKTIE *

excl. BTW & Online korting
!

Deze nieuwe poetsmachine is het toppunt van technologie. Met dubbele tandwielreductie!

Tijdelijk met € 100,00 EXTRA KORTING

Dankzij het reduceren van het gewicht en de ergonomische vorm, is deze poetsmachine gemakkelijk in gebruik, vooral op moeilijk bereikbare plaatsen. Zeer compacte poetsmachine, één van de kleinste en handzaamste in zijn soort en toch met een motor van maar liefst 1100 W vermogen en dubbele tandwielvertraging: hoog koppel, ook bij laag toerental.

  • Standaard voorzien van een electronische toerentalregeling met progressieve start voor het opbrengen van polijstpasta zonder productverspilling
  • Dankzij de gemakkelijke positie van de toerenregelaar is het regelen van het toerental zeer eenvoudig
  • Dubbele tandwielvertraging: zeer hoog koppel, ook bij een laag toerental
  • Vernieuwd koelsysteem geeft de motor minder weerstand. Het risico van oververhitting is daarom nihil Handbescherming.
  • Wordt zonder steunschijf geleverd
  • Technische Data
    • Poets- en schuurschijf max Ø mm: 150
    • Toerental R.P.M.: 700÷1700
    • Vermogen Watt: 1100
    • Gewicht Kg: 1.9
  • Losse steunschijf M14 klitteband 110mm leverbaar: € 39,00*

Normale prijs : € 329,00

CROP TIJDELIJKE AKTE: € 229,00*
* ) 8% online korting gaat hier nog vanaf !

RUPES LR31AE - HANDPALM SCHUURMACHINE 150 MM MET STOFAFZUIGING / 220 VOLT * AKTIE *

excl. BTW & Online korting
Meer afbeeldingen

Mini elektrische polijstmachine met schuurpad van 150 mm. Hoge kwaliteit, krachtig, precies, stil en evenwichtig. Veelzijdig en gemakkelijk te gebruiken, hoog schuurvermogen en optimale afwerking. Universeel gebruik voor het polijsten van hout, plastiek, metaal, gips en geverfde oppervlakten.

Excentrische beweging: de combinatie tussen baan en rotatie garandeert de beste schuurresultaten. De hoge snelheid en de baan van 2 mm verlenen aan deze kleine machine een groot verwijderingsvermogen, voor kwaliteitsbewerkingen met een grote besparing aan tijd en energie. Uitgerust met antispinningsysteem, dat de versnelling van het schuurpad tijdens de opstartfase geleidelijk maakt, zodat krassen op de oppervlakte vermeden worden.

Basis in lichte leggering: stevigheid, stabiliteit en afwezigheid van trillingen. Waterdichte ballagers. Elektronische module met afstelling van de snelheid. Elektrische en mechanische delen met anti-stof bescherming voor een langere duur. Gemakkelijke toegang tot alle interne delen voor onderhoud, dank zij moderne ontwerptechnieken.

Uitgerust met het innoverende schuurpad Rupes 15 gaten: maximaal afzuigingsvermogen voor de bescherming van de gezondheid van de bediener. Zelfafzuigende machine: ingebouwd stofafzuigsysteem. Uitgerust voor de verbinding aan zuigsystemen met draaibare aansluiting.

  • voor zowel 6+1 gaats als 8+1 gaats schuurpapier
  • draaibaar koppelstuk voor eventuele aansluiting op extern afzuigsysteem
  • electronische toerentalregeling
  • Technische data
    • Velcro schuurpad met 15 gaten Ø mm: 150
    • Schuurcirkel Ø mm: 2
    • Toerental R.P.M.: 8500÷13500
    • Vermogen Watt: 260
    • Gewicht Kg: 1.45

Normale prijs : € 275,00

CROP AKTIEPRIJS :     € 225,00*
* ) 8% online korting gaat hier nog vanaf !

RUPES RA150A - RA125A HANDPALM SCHUURMACHINE MET STOFAFZUIGING

excl. BTW & Online korting
!

Met de RA 150A werkt u snel en accuraat, zelfs op uitzonderlijke ondergronden

Pneumatische excentrische schuurmachine met stalen motor, ergonomische vorm, gepatenteerde vergrendeling om schuurpad te verwisselen en afzuigrubber met anti-slip voor een optimaal resultaat. RA 125A - schuurpad met 8 gaten Ø 125 mm.

  • Kan aangesloten worden op elk afzuigsysteem en is voorzien van een vacuüm regeling.
  • De sterke en efficiënte stofafzuiging vrijwaard u van schuurstof en beschermt mede hierdoor uw gezondheid (wij adviseren u een stofmasker te dragen)
  • Technische data

                                                                         RA 150A         RA 125A
Velcro schuurpad met 6 gaten Ø mm              150                   125
Schuurcirkel Ø mm                                               5                        5
Toerental R.P.M.                                           off÷11000        off÷11000
Bedrijfsdruk Max BAR                                         6                        6
Max. Luchtverbruik Ltr/min.                               380                    380
Gewicht Kg                                                         0,75                  0,75

CROP Prijs :                                                  € 310,00*        € 310,00*
* ) 8% online korting gaat hier nog vanaf !

RUPES RE21AL VLAKSCHUURMACHINE 70 X 198MM MET STOFAFZUIGING * AKTIE *

excl. BTW & Online korting
!

Pneumatische vlakschuurmachine voor enkelhandige bediening met stofafzuiging waarmee u nauwkeuriger, sneller en met minder moeite kunt werken.

  • Draaibaar stofafzuigkoppelstuk
  • Toerentalregeling (max-off)
  • Leverbaar schuurzool:
    • Velcro
    • HOOKIT 2
  • Technische Data
    • Afmetingen schuurzool mm: 70 x 198
    • Schuurcirkel Ø mm: 3
    • Toerental R.P.M.: off÷11000
    • Bedrijfsdruk Max BAR: 6
    • Max. Luchtverbruik Ltr/min.: 380
    • Gewicht Kg: 0.850

Normale prijs : € 320,00

CROP Prijs : € 250,00*
* ) 8% online korting gaat hier nog vanaf !

RUPES S145 STOFZUIGER ZELFREINIGEND * AKTIE *

excl. BTW & Online korting
Meer afbeeldingen
!

Stofzuigen kan nu stiller, zuiniger en schoner dankzij deze allround schuurstofzuiger met zelfreinigend filtersysteem.

NU MET €161,- ZOMERVOORDEEL  !

Deze nieuwe schuurstofzuigers blinken uit door de rust waarmee ze hun werk doen. Met een geluidsdruk van slechts 62-67 Db behoren ze tot de aller stilste in de markt verkrijgbaar. Dankzij het zeer grote filter oppervlak van 1m2 en het gepatenteerde pneumatisch zelfreinigingsysteem is een continue afzuigcapaciteit gegarandeerd bij alle werkomstandigheden. De grote kuipinhoud van 45 liter garandeert langdurig gebruik zonder werkonderbreking.

  • Voldoen aan de L en M klasse normering (EN60335-2-299/a2) en is uw garantie voor een gezond werkklimaat. Gevaarlijke schuurstoffen worden op de best mogelijke wijze gefilterd en opgevangen. Ook de filtering van de L versie voldoet aan de M classificering, het verschil zit hem in een extra beveiligingssensor die de stofzuiger uitschakelt bij een blokkade in de slang of een te hoge onderdruk die duid op een mogelijke verstopping.
  • Met een afgezogen volume van 200m3 per uur en een onderdruk van 2 meter lucht kolom ! Bieden de stofzuigers ruime overcapaciteit en kunt u de afzuigvolumes terug regelen, zelfs op de stand minimum blijft de afzuigcapaciteit boven de 90% van genoemde maximum waarden. Zuinig met uw gezondheid en met energie. Het opgenomen vermogen wordt op efficiënte omgezet in afzuiging de prestatie liggen op een hoger niveau dan u bij 1200 Watt zou verwachten.
  • De S145 stofzuigers zijn multi-functioneel en uitgerust met een slag adapter geschikt voor 25 tot 50 mm doorsnede en met een speciaal filter ook geschikt te maken voor het opzuigen van vloeistoffen.
  • Leverbaar in 2 uitvoeringen:
    • De EL versie (electrisch geschakeld): is de ideale volume stofzuiger voor de schilder in de bouw en renovatie voor inpandig (bewoond) werk.
    • De EPL versie (electrisch en pneumatisch geschakeld): van deze schuurstofzuiger is ideaal voor het autoschadebedrijf waar individuele stofafzuiging per werkplek gewenst is.
  • Wordt tijdelijk geleverd met een GRATIS 4 meter stofzuigerslang

                                                                       S145EL                 S145EPL
Max. vermogen Watt                                      1x1200                   1x1200
Max vermogen op aansluitingen Watt             1x2400                   1x2400
Ketel volume / liter                                               45                         45 
Inhoud stofzak max. Kg                                        5                            5
Pneumatisch                                                          -                          ja 
Geluidsniveau db(A)                                            67                         67
Gewicht Kg                                                          13                       13

Normale prijs :                                               € 560,00                € 660,00

CROP Prijs :                                                  € 399,00*                € 499,00*
* ) 8% online korting gaat hier nog vanaf !

RUPES SKORPIO HANDPALMSCHUURMACHINE 150MM * AKTIE *

excl. BTW & Online korting
!

De Skorpio handpalmschuurmachine is voor gebruik in de schadeherstel- en industriesector. Met deze nieuwe serie gaat schuren sneller en voordeliger dankzij de krachtige energiezuinige motor. Verder beschikken deze schuurmachines over een perfecte ergonomie, een laag gewicht en zwaartepunt. Hierbij heeft men bij Rupes het schuren nog leuker gemaakt.

  • Hoger rendement
  • Door toepassing van de nieuwe zelf injecterende motor, is het luchtverbruik met 15% gereduceerd (gemiddeld verbruik van vergelijkbaar product 380l/min) zonder nadelig effect op de prestaties.
  • Het lagere luchtverbruik, maximaal 320 l/min, bij een toegenomen afgegeven schuurvermogen maakt de nieuwe SKORPIO zeer economisch en meer ecologisch verantwoord dan de meeste vergelijkbare machines.
  • Wordt geleverd inclusief een Multi-hole schuurpad. Deze nieuwe Rupes pad, is dunner waardoor u makkelijker in kleine hoekjes komt en geeft meer stabiliteit door het lagere zwaartepunt.
  • Technische data:
    • Toeren: R.P.M. off - 11500
    • Gewicht: Kg 0.75
    • Schuurpad klithechting: Ø mm 150
    • Werkdruk: Bar 6.2
    • Max luchtverbruik: L/min. 320
  • Er zijn 4 uitvoeringen leverbaar:
    • RH153A: 3 mm schuurcirkel. Geschikt voor de fijne afwerking zoals het matteren van de ondergrond. Bij voorkeur toe te passen met schuurkorrels van P320 tot P3000. De kleine schuurcirkel, gecombineerd met het hoge toerental en de juiste schuurkorrel zorgt voor een hoog afwerkingniveau en maakt de volgende stappen (spuiten) eenvoudiger en het resultaat mooier
    • RH156A: 6 mm schuurcirkel. Allrounder. Is geschikt voor het schuren van plamuur en oude verflagen toe te passen met (bij voorkeur) schuurkorrels P100-P320.
    • RH159A: 9 mm schuurcirkel. Is een agressief stuk gereedschap, snel maar toch extreem licht in gewicht geschikt voor het grovere schuurwerk van grote oppervlakten en kaalschuren toe te passen met (bij voorkeur) schuurkorrels P60-P120.
    • RH162A: 12 mm schuurcirkel. Deze machine is een must voor iedere plaatwerkerij om heel snel zowel kleine als grote oppervlakken kaal te schuren zonder grove beschadigingen aan het plaatwerk. Voor gebruik met (bij voorkeur) schuurkorrels P40-P80. Meerprijs: € 30,00*
  • De machines krijgen 3 jaar fabrieksgarantie na aankoop.

    Normale prijs: € 290,00

    TIJDELIJKE CROP AKTIEPRIJS: € 177,00*

    * ) 8% online korting gaat hier nog vanaf !

RUPES SO210AP VLAKSCHUURMACHINE 115 X 230 CM MET STOFAFZUIGING

excl. BTW & Online korting
!


 

Pneumatische schuurvijl voor grote oppervlakken, ideaal voor het vlakschuren van plamuur.

  • Toerentalregeling
  • Draaibaar stofafzuigkoppelstuk met onderdrukregeling
  • Aansluiting voor afzuigsysteem
  • Tevens voorzien van papierklemmen
  • Leverbaar schuurzool:
    • Velcro (HOOKIT 1)
    • Velcro (HOOKIT 2)
  • Technische Data
    • Afmetingen schuurzool mm: 115 x 230
    • Schuurcirkel Ø mm: 3
    • Toerental R.P.M.: 3500÷9500
    • Bedrijfsdruk Max BAR: 6
    • Max. Luchtverbruik Ltr/min.: 380
    • Gewicht Kg: 2.4

CROP Prijs : € 490,00*
* ) 8% online korting gaat hier nog vanaf !

!